




Металошукач Nokta Simplex Ultra WHP + Bluetooth навушники. В подарунок котушка SX35 або SX24! Гарантія
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Металошукач Nokta Simplex Ultra WHP + Bluetooth навушники. В подарунок котушка SX35 або SX24! Гарантія»

Акція від Nokta!
Купуючи цей металошукач, Ви отримуєте в подарунок другу котушку абсолютно безкоштовно! На вибір доступно:

• Збільшений захват.
• Більша глибина.
• Покращений VDI.

• У 2–3 рази точніше розпізнавання й відсів заліза.
• Легша вага (всього 1.1 кг).
• Стабільність на ґрунтах і в умовах перешкод.
• Краще розділення близько розташованих металів.
• Компактність і маневреність (зручно працювати серед груд, ровів, зарослей).
• Легше визначити центр цілі.
Металошукач Nokta SIMPLEX Ultra WHP від офіційного дистриб'ютора в Україні.
Nokta Simplex Ultra WHP – флагман оновленої серії Simplex. Відмінні риси (порівняно з молодшими моделями Lite/BT): 6 програм пошуку, додаткові функції Coin & Relic ID Scale, Target ID Depth, Recovery Speed, Tone Break, Tone Frequency, Tone Volume. Вага цієї моделі становить всього 1200 грамів, що робить її дуже легкою та зручною у використанні. У Nokta Simplex Ultra реалізовані практичні можливості, характерні для професійних приладів, і при цьому металошукач залишається дуже простим в освоєнні.

Робоча частота 15 кГц дає змогу охопити всі типи пошуку з ухилом на середні та дрібні предмети. Є можливість самостійного оновлення програмного забезпечення (прошивка) через кабель, що йде в комплекті. З огляду на можливість тривалої роботи, пристрій підтримує заряджання від зовнішніх пристроїв типу Powerbank.
ПРОСТА ЕКСПЛУАТАЦІЯ
Simplex Ultra — це детектор "включно з роботою" з дуже простим у використанні меню. Зрозумілий навіть новачок
ЛЕГКИЙ 1,2 кг
Добре збалансований — насолоджуйтеся пошуком упродовж довгих годин без втоми.
ЗАНУРЕННЯ ДО 5 МЕТІВ
Niokta Simplex Ultra водонепроникний на глибині до 5 метрів.
Захист IP68
USB-ЗАРЯД
Завдяки вбудованому акумулятору можна легко заряджати його будь-де від USB.
ЗВ'ЯЗОК BLUETOOTH
Можливість під'єднувати зручні бездротові навушники (йдуть в комплекті) допоможуть вам шукати з чітким звуком без жодних кабелів.
РЕГУЛЬОВАНА КАРБОНОВА ШТАНГА
Штанга регульована. Дуже добре підходить для легкого транспортування, зберігання і дайвінгу. Simplex Ultra має нижню та середню частину штанги повністю з вуглецевого волокна. Що дало змогу неабияк знизити вагу металошукача. А також додати міцності конструктиву.

ВІБРАЦІЯ
Вібрує у разі виявлення цілей! Ідеально підходить для пошуку під водою в умовах поганої видимості та людей з ослабленим слухом.
ДИСКРИМІНАЦІЯ
Дискримінуйте або забезпечуйте небажані цілі, наприклад, залізні предмети, щоб ви могли викопати більше знахідок, які вас цікавлять.
ШВИДКІСТЬ ВІДНОВЛЕННЯ
Надшвидка швидкість відновлення й точний ідентифікатор дають змогу знайти цінні цілі серед сміття.
ІДЕТИФІКАТОР ГЛИБИНИ ЦІЛІ
Легко зрозуміти, на якій глибині є мета.
РЕГУЛЮЙТЕ АУДІО СИГНАЛ
Повний контроль над тим, що ви хочете почути. Регулюйте як звук, так і тон.
ОНОВЛЕННЯ СОФТУ
Будьте в курсі оновлень прошивки (через USB на ПК) і максимально ефективно використовуйте свій детектор.
Параметри та Характеристики
| Тип металошукача | Ґрунтовий і Підводний |
| Технологія | VLF |
| Робоча частота | 15 кГц |
| Програми для пошуку | Поле, Парк, 4 Тона, 99 тонів, Пляж, Усі Метали |
| Дискримінація металів | Так |
| Графічна шкала | 50 сегментів |
| Target ID / VDI | 0-99 (чорне залізо: Relic 01-39 / Coin 01-14) |
| Режим пінпоинт | Так |
| Баланс ґрунту | Авто, Ручний |
| Пороговий сигнал | Так (Усі Метали) |
| Зсув частоти | F1-F3 |
| Функція Tone Volume | Так |
| Функція Tone Break | Так |
| Функція Iron Off | Так |
| Функція Ground Suppressor | Так |
| Coin & Relic ID Scale | Так |
| Target ID Depth | Так |
| Звуковий відгук | Мультітон |
| Регулювання гучності | 0-5 |
| Регулювання чутливості | 1-30 |
| Індикатор глибини | 5 рівнів |
| Регулювання швидкості відгуку | 1-5 |
| Підсвічування екрану | Так |
| Підсвічування кнопок | Так |
| Безпровідні навушники | Підтримуються та йдуть в комплекті! |
| Bluetooth | Так, aptX |
| Вибро відгук | Так |
| Оновлення прошивки | Так |
| Захист від води | IP68, занурення під воду до 5 метрів |
| Розмір | 63-132 см |
| Вага | 1200 грам |
| Живлення | Літієво-Полімерний акумулятор (2300 mAh) |
| Вбудований ліхтарик | Так |
| Штатна котушка | 11 DD (SX28 DD) |
| Гарантія | 3 роки |


3 РОКИ ГАРАНТІЇ
Повна підтримка з боку центру обслуговування в Україні, яка надасть допомогу з будь-якої гарантії, запасних частин або питань. Товар офіційно ввіяний, серійний номер металошукача можна буде легко перевірити на сайті офіційного виробника Nokta.

Комплектація
1 — Системна коробка
2 — Котушка SX28 DD 28 см / 11 дюймів + захист
3 — USB-кабель для заряджання та передавання даних
4 — Інструкція
5 — Офіційна гарантія 3 роки
6 — Штанга карбонова + блок керування
7 — Друга котушка в подарунок на вибір: SX24 або SX35
8 — Бездротові фірмові навушники
Порівняльна таблиця (Simplex New Generation)
![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|
| Модель | Simplex LITE | Simplex Ultra | |
| Частота пошуку | 15 кГц | 15 кГц | |
| Bluetooth доступний |
немає |
|
так |
| Режим пошуку | Поле, Парк, Пляж, Все Метал | Поле, Парк, 4 Тон, 99 Тон, Пляж, Все Метал | |
| Суцільник |
так |
|
так |
| ідентифікатор числового об'єкта | 01-99 | 01-99 | |
| Дискримінація Notch |
так |
|
так |
| Настроювання чутливості | 30 рівнів | 30 рівнів | |
| Об'єм | 5 рівнів | 5 рівнів | |
| Земельний баланс | Автоматичний/ручний | Автоматичний/ручний | |
| Вібрація |
так |
|
так |
| Освітлення дисплея |
так |
|
так |
| Підсвітка кнопок |
так |
|
так |
| Освітлення пошукової котушки |
так |
|
так |
| Перемикач частоти |
так |
|
так |
| Залізна дискримінація |
так |
|
так |
| Баланс ґрунту |
так |
|
так |
| Основний тон (усі метали) |
так |
|
так |
| Шкала ідентифікації монет і реліквій |
немає |
|
так |
| Глибина ідентифікатора об'єкта |
немає |
|
так |
| Швидкість відновлення |
немає |
|
так |
| Перервання тону |
немає |
|
так |
| Частота тона |
немає |
|
так |
| Гучність звуку |
немає |
|
так |
| Можливість оновлення прошивки |
так |
|
так |
| Пошукова котушка | Водонепроникна пошукова котушка DD 28 см / 11| (SX28) | Водонепроникна пошукова котушка DD 28 см / 11| (SX28) | |
| Конструктив | Алюміній і пластик | Full Carbon Fiber (вуглецеве волокно) | |
| Дисплей | Графічний LCD | Графічний LCD | |
| вага | 1,2 кг (2,6 фунта) | 1,2 кг (2,6 фунта) | |
| Довжина: | 25" -52" (63 cm-132cm) регульований | 25" -52" (63 cm-132cm) регульований | |
| Акумулятор | Литий 2300 мАч | Литий 2300 мАч | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Підводний |
| Максимальна глибина пошуку | 5 м |
| Кількість програм детектування | 6 |
| Налаштування | Ручне/Автоматичне |
| Мінімальна робоча частота | 15 кГц |
| Максимальная рабочая частота | 15 кГц |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Котушка | |
| Тип котушки | DD |
| Форма котушки | Еліптична |
| Діаметр котушки (дюйм) | 11 |
| Діаметр котушки (см) | 28 |
| Додаткові | |
| Стійкість до вологи | Так |
| Балансування грунту | Так |
| Дискримінатор | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Цілевказування | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Загальні | |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | Одночастотні |
| РК єкран | Да |
| Клас | Професійний, Середній |
| Модель | Nokta Simplex |
| Стійкість проти вологи | Так |
| Балансування ґрунту | Так |
| Цілевказівник | Так |
- Ціна: 19 988 ₴
- Спосіб упаковки: - Оригінальна коробка; - Технічна перевірка перед відправкою; - Офіційна гарантія від постачальника; - Серійний номер можна перевірити на офіційному сайті виробника; - Чек, гарантійний талон, інструкція користувача;
- Готово до відправки
- Код: ULTRAWHP
21 000 ₴
19 988 ₴
- +380 (50) 945-66-68Viber. Менеджер Тарас
- +380 (63) 443-66-68Тарас
- Понеділок08:0022:00
- Вівторок08:0022:00
- Середа08:0022:00
- Четвер08:0022:00
- Пʼятниця08:0022:00
- Субота08:0022:00
- Неділя08:0022:00















