




Металошукач Nokta Simplex Ultra. Акція: Друга котушка в подарунок! Захист IP68. Водонепроникний металодетектор Нокта Ультра
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Металошукач Nokta Simplex Ultra. Акція: Друга котушка в подарунок! Захист IP68. Водонепроникний металодетектор Нокта Ультра»


1 ₴/комплект
Офіційна гарантія!

Акція від Nokta!
Купуючи цей металошукач, Ви отримуєте в подарунок другу котушку абсолютно безкоштовно! На вибір доступно:

• Збільшений захват.
• Більша глибина.
• Покращений VDI.

• У 2–3 рази точніше розпізнавання й відсів заліза.
• Легша вага (всього 1.1 кг).
• Стабільність на ґрунтах і в умовах перешкод.
• Краще розділення близько розташованих металів.
• Компактність і маневреність (зручно працювати серед груд, ровів, зарослей).
• Легше визначити центр цілі.
Металошукач Nokta SIMPLEX Ultra від офіційного дистриб'ютора в Україні.
Nokta Simplex Ultra – флагман оновленої серії Simplex. Відмінні риси (порівняно з молодшими моделями Lite/BT): 6 програм пошуку, додаткові функції Coin & Relic ID Scale, Target ID Depth, Recovery Speed, Tone Break, Tone Frequency, Tone Volume. Вага цієї моделі становить всього 1200 грамів, що робить її дуже легкою та зручною у використанні. У Nokta Simplex Ultra реалізовані практичні можливості, характерні для професійних приладів, і при цьому металошукач залишається дуже простим в освоєнні.

Робоча частота 15 кГц дає змогу охопити всі типи пошуку з ухилом на середні та дрібні предмети. Є можливість самостійного оновлення програмного забезпечення (прошивка) через кабель, що йде в комплекті. З огляду на можливість тривалої роботи, пристрій підтримує заряджання від зовнішніх пристроїв типу Powerbank.
Захист IP68

Параметри та Характеристики:
| Тип металошукача | Ґрунтовий і Підводний |
| Технологія | VLF |
| Робоча частота | 15 кГц |
| Програми для пошуку | Поле, Парк, 4 Тона, 99 тонів, Пляж, Усі Метали |
| Дискримінація металів | Так |
| Графічна шкала | 50 сегментів |
| Target ID / VDI | 0-99 (чорне залізо: Relic 01-39 / Coin 01-14) |
| Режим пінпоинт | Так |
| Баланс ґрунту | Авто, Ручний |
| Пороговий сигнал | Так (Усі Метали) |
| Зсув частоти | F1-F3 |
| Функція Tone Volume | Так |
| Функція Tone Break | Так |
| Функція Iron Off | Так |
| Функція Ground Suppressor | Так |
| Coin & Relic ID Scale | Так |
| Target ID Depth | Так |
| Звуковий відгук | Мультітон |
| Регулювання гучності | 0-5 |
| Регулювання чутливості | 1-30 |
| Індикатор глибини | 5 рівнів |
| Регулювання швидкості відгуку | 1-5 |
| Підсвічування екрану | Так |
| Підсвічування кнопок | Так |
| Безпровідні навушники | Підтримуються |
| Bluetooth | Так, aptX |
| Вибро відгук | Так |
| Оновлення прошивки | Так |
| Захист від води | IP68, занурення під воду до 5 метрів |
| Розмір | 63-132 см |
| Вага | 1200 грам |
| Живлення | Літієво-Полімерний акумулятор (2300 mAh) |
| Вбудований ліхтарик | Так |
| Штатна котушка | 11 DD (SX28 DD) |
| Гарантія | 3 роки |


Комплектація
1 — Системна коробка
2 — Котушка SX28 DD 28 см / 11 дюймів + захист
3 — USB-кабель для заряджання та передавання даних
4 — Інструкція
5 — Офіційна гарантія 3 роки
6 — Штанга карбонова + блок керування
7 — Друга котушка в подарунок на вибір: SX24 або SX35
Часті питання:
Пристрої ідентичні за параметрами: частота 15 кГц, водонепроникність до 5 метрів, 6 режимів пошуку, вібрація, ліхтарик, оновлюване програмне забезпечення та інші функції. Відрізняється комплектація:
Simplex Ultra - бездротові навушники не входять до комплекту.
Обидві моделі підтримують як дротові, так і бездротові навушники. У Simplex Ultra є можливість підключення бездротових навушників, але їх необхідно придбавати окремо.
Версія ULTRA має 6 режимів пошуку: Поле, Парк, Пляж, Всі Метали, 4-тональний, 99-тональний.
Кожен режим оптимізований під певні умови ґрунту та типи цілей. Режими Парк і Поле призначені для універсального пошуку, Пляж - для провідних ґрунтів (вологий солоний пісок), Всі Метали - для максимальної глибини без дискримінації, 4 та 99 тонів - для деталізованої тональної ідентифікації.
Сигнал генерується лише під час переміщення пошукової котушки над ціллю. При нерухомій котушці звукова індикація відсутня навіть при наявності металу.
Ідентифікатор цілі (Target ID) має цифровий діапазон 01-99.
Значення формується на основі електропровідності об'єкта.
- 01-14 - чорні метали (залізо)
- Вище 15 - кольорові метали (залежить від режиму та шкали ID)
Значення є оціночними та можуть змінюватися залежно від глибини, розміру, орієнтації цілі та мінералізації ґрунту.
У більшості випадків у режимах Поле та Парк автоматичний баланс не є обов'язковим.
Однак у мінералізованих ґрунтах балансування:
- підвищує стабільність роботи
- збільшує глибину виявлення
- зменшує хибні сигнали
Доступні два типи балансу:
- Автоматичний
- Ручний (0-99,9)
Режим Пляж оптимізований для провідних середовищ (солона вода, лужні ґрунти).
Особливості:
- Розширений діапазон балансу ґрунту (0-99,9)
- Ігнорування шумів, пов'язаних із солоною водою
- Фіксована дискримінація заліза (0-14 не змінюється)
Вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 2300 мАг.
- Час роботи: приблизно 12 годин
- Час заряджання: близько 3 годин
- Заряджання через USB
Можливе використання додаткового батарейного блоку (4×AA), який не входить до комплекту.
Так. Прилад має клас захисту IP68:
- Повне занурення до 5 метрів
- Блок управління та котушка водонепроникні
- Bluetooth-навушники не є водонепроникними
Чутливість має 30 рівнів.
Рекомендується встановлювати максимально можливий рівень без появи нестабільних сигналів. При електромагнітних перешкодах спочатку рекомендується змінити частоту (Frequency Shift), а вже потім зменшувати чутливість.
Версія ULTRA має розширені налаштування:
- 4 та 99 тональні режими
- Регулювання швидкості відновлення
- Налаштування тональних перерв
- Автоматична дискримінація
- Вибір шкали ідентифікації: Coin або Relic
Порівняльна таблиця (Simplex New Generation)
![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|
| Модель | Simplex LITE | Simplex Ultra | |
| Частота пошуку | 15 кГц | 15 кГц | |
| Bluetooth доступний |
немає |
|
так |
| Режим пошуку | Поле, Парк, Пляж, Все Метал | Поле, Парк, 4 Тон, 99 Тон, Пляж, Все Метал | |
| Суцільник |
так |
|
так |
| ідентифікатор числового об'єкта | 01-99 | 01-99 | |
| Дискримінація Notch |
так |
|
так |
| Настроювання чутливості | 30 рівнів | 30 рівнів | |
| Об'єм | 5 рівнів | 5 рівнів | |
| Земельний баланс | Автоматичний/ручний | Автоматичний/ручний | |
| Вібрація |
так |
|
так |
| Освітлення дисплея |
так |
|
так |
| Підсвітка кнопок |
так |
|
так |
| Освітлення пошукової котушки |
так |
|
так |
| Перемикач частоти |
так |
|
так |
| Залізна дискримінація |
так |
|
так |
| Баланс ґрунту |
так |
|
так |
| Основний тон (усі метали) |
так |
|
так |
| Шкала ідентифікації монет і реліквій |
немає |
|
так |
| Глибина ідентифікатора об'єкта |
немає |
|
так |
| Швидкість відновлення |
немає |
|
так |
| Перервання тону |
немає |
|
так |
| Частота тона |
немає |
|
так |
| Гучність звуку |
немає |
|
так |
| Можливість оновлення прошивки |
так |
|
так |
| Пошукова котушка | Водонепроникна пошукова котушка DD 28 см / 11| (SX28) | Водонепроникна пошукова котушка DD 28 см / 11| (SX28) | |
| Конструктив | Алюміній і пластик | Full Carbon Fiber (вуглецеве волокно) | |
| Дисплей | Графічний LCD | Графічний LCD | |
| вага | 1,2 кг (2,6 фунта) | 1,2 кг (2,6 фунта) | |
| Довжина: | 25" -52" (63 cm-132cm) регульований | 25" -52" (63 cm-132cm) регульований | |
| Акумулятор | Литий 2300 мАч | Литий 2300 мАч | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nokta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Підводний |
| Максимальна глибина пошуку | 5 м |
| Кількість програм детектування | 6 |
| Налаштування | Ручне/Автоматичне |
| Максимальная рабочая частота | 15 кГц |
| Ймовірність помилкових спрацьовувань | 1 % |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Котушка | |
| Тип котушки | DD |
| Форма котушки | Кругла |
| Діаметр котушки (дюйм) | 11 |
| Діаметр котушки (см) | 28 |
| Додаткові | |
| Стійкість до вологи | Так |
| Балансування грунту | Так |
| Дискримінатор | Так |
| Налаштування чутливості | Так |
| Цілевказування | Так |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Живлення | Акумулятор |
| Клас | Середній |
| РК єкран | Да |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | Одночастотні |
| Модель | Nokta Simplex |
| Стійкість проти вологи | Так |
| Балансування ґрунту | Так |
| Цілевказівник | Так |
- Ціна: 15 959 ₴
- Спосіб упаковки: - Оригінальна коробка; - Технічна перевірка перед відправкою; - Офіційна гарантія від постачальника; - Серійний номер можна перевірити на офіційному сайті виробника; - Чек, гарантійний талон, інструкція користувача;
- Готово до відправки
- Код: ULTRA
17 000 ₴
15 959 ₴
- +380 (50) 945-66-68Viber. Менеджер Тарас
- +380 (63) 443-66-68Тарас
- Понеділок08:0022:00
- Вівторок08:0022:00
- Середа08:0022:00
- Четвер08:0022:00
- Пʼятниця08:0022:00
- Субота08:0022:00
- Неділя08:0022:00












